Yhteyshenkilöt

Ville_Auvinen_MV

Ville Auvinen

Toimitusjohtaja, Rakennus Auvinen Oy
ville@rakennusauvinen.fi
040 724 4379
Pekka_Lakosalmi_MV

Pekka Lakosalmi

Hallituksen puheenjohtaja, Rakennus Auvinen Oy
pekka@rakennusauvinen.fi
050 596 3872
Miika_Latvakoski_MV2

Miika Latvakoski

Toimitusjohtaja, LVI Auvinen Oy
miika@rakennusauvinen.fi
0400 226 012
Jussi_Kovanen_RakennusAuvinen

Jussi Kovanen

Toimitusjohtaja, A Sähköistys Oy
jussi@rakennusauvinen.fi
050 313 5311
Riina_Kuusimaki_Sisustusuunnittelu_Auvinen

Riina Kuusimäki

Sisustussuunnittelija, Tilatehtuuri
riina@tilatehtuuri.fi, 050 345 4772
www.tilatehtuuri.fi
Riikka2_Kulha_RakennusAuvinen

Riikka Kulha

Projektikoordinaattori
riikka@rakennusauvinen.fi
0400 157 014
YHTEYSTIEDOT

Rakennus Auvinen Oy
Lohikoskentie 18 E (ent Holstin pankin/kirjaston tila)
40320 Jyväskylä

Y-tunnus: 2172316-0

Sähköposti: etunimi@rakennusauvinen.fi
www.rakennusauvinen.fi

LASKUTUSTIEDOT: 

VERKKOLASKUT:
OVT 0037 217 23 160
Verkkolaskuoperaattori Pagero Oy
Operaattorin välittäjäntunnus 0037 236 09 900

PAPERILASKUT:

Rakennus Auvinen Oy
OVT 0037 217 23 160
PL 908
02066 DOCUSCAN

SÄHKÖPOSTILASKUT:
Laskun voi lähettää myös sähköpostilla. Vastaanottaja merkitään kuten paperilaskulle.

Rakennus Auvinen Oy
OVT 0037 217 23 160
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostilla toimitettavat ostolaskut lähetetään aina osoitteeseen

admicom@xbs-salo.com.

Sähköpostilla toimitettavien ostolaskujen yhteydessä on huomioitava:

  • Osoitteeseen voi lähettää ainoastaan laskuja, ei muuta postia.
  • Laskun tulee olla PDF-formaatissa.
  • Yhdessä sähköpostissa voi olla vain yhden laskun tiedot. Kaikkien laskun sivujen täytyy olla yhdessä PDF-tiedostossa, joten laskun mahdolliset liitteet skannataan samaan PDF-tiedostoon laskun jatkosivuiksi. Siten sähköposti voi sisältää ainoastaan yhden PDF-tiedoston.
  • PDF-tiedosto ei saa olla salattu tai salasanalla suojattu.
OTA YHTEYTTÄ

    Nimi (pakollinen)

    Sähköposti (pakollinen)

    Aihe

    Viesti