Yhteyshenkilöt

Ville_Auvinen_MV

Ville Auvinen

Toimitusjohtaja, Rakennus Auvinen Oy
ville@rakennusauvinen.fi
040 724 4379
Pekka_Lakosalmi_MV

Pekka Lakosalmi

Hallituksen puheenjohtaja, projektipäällikkö
pekka@rakennusauvinen.fi
050 596 38 72
Miika_Latvakoski_MV2

Miika Latvakoski

Toimitusjohtaja, LVI Auvinen Oy
miika@rakennusauvinen.fi
0400 226 012
HarriSuominenFFwVSm

Harri Suominen

Toimitusjohtaja, A Sähköistys Oy harri@rakennusauvinen.fi
040 4157546
Antti_Hirvonen_RakennusAuvinen

Antti Hirvonen

Projektipäällikkö
antti@rakennusauvinen.fi
040 545 8226
Jukka_Riikonen_RakennusAuvinen

Jukka Riikonen

Vastaaava työnjohtaja
jukka@rakennusauvinen.fi
040 356 3926
Janne_Huovinen_RakennusAuvinen

Janne Huovinen

Vastaava työnjohtaja
janne@rakennusauvinen.fi
040 356 3334
Mikko_Kemppainen_RakennusAuvinen

Mikko Kemppainen

Vastaava työnjohtaja
mikko@rakennusauvinen.fi
050 3088 861
Teemu_Kuikkanen

Teemu Kuikkanen

Vastaava työnjohtaja
teemu@rakennusauvinen.fi
050 435 0817
Riina_Kuusimaki2_Sisustusuunnittelu_Auvinen

Riina Kuusimäki

Sisustussuunnittelija, Tilatehtuuri
riina@tilatehtuuri.fi, 050 3454 772
www.tilatehtuuri.fi
Riikka2_Kulha_RakennusAuvinen

Riikka Kulha

Projektikoordinaattori
riikka@rakennusauvinen.fi
0400 157 014
YHTEYSTIEDOT

Rakennus Auvinen Oy
Lohikoskentie 18 E (ent Holstin pankin/kirjaston tila)
40320 Jyväskylä

Y-tunnus: 2172316-0

Sähköposti: etunimi@rakennusauvinen.fi
www.rakennusauvinen.fi

LASKUTUSTIEDOT: 

VERKKOLASKUT:
OVT 0037 217 23 160
Verkkolaskuoperaattori Pagero Oy
Operaattorin välittäjäntunnus 0037 236 09 900

PAPERILASKUT:

Rakennus Auvinen Oy
OVT 0037 217 23 160
PL 908
02066 DOCUSCAN

SÄHKÖPOSTILASKUT:
Laskun voi lähettää myös sähköpostilla. Vastaanottaja merkitään kuten paperilaskulle.

Rakennus Auvinen Oy
OVT 0037 217 23 160
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sähköpostilla toimitettavat ostolaskut lähetetään aina osoitteeseen

admicom@xbs-salo.com.

Sähköpostilla toimitettavien ostolaskujen yhteydessä on huomioitava:

  • Osoitteeseen voi lähettää ainoastaan laskuja, ei muuta postia.
  • Laskun tulee olla PDF-formaatissa.
  • Yhdessä sähköpostissa voi olla vain yhden laskun tiedot. Kaikkien laskun sivujen täytyy olla yhdessä PDF-tiedostossa, joten laskun mahdolliset liitteet skannataan samaan PDF-tiedostoon laskun jatkosivuiksi. Siten sähköposti voi sisältää ainoastaan yhden PDF-tiedoston.
  • PDF-tiedosto ei saa olla salattu tai salasanalla suojattu.
OTA YHTEYTTÄ

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti